PS Plus z promocją dla aktualnych klientów! Zniżka 35% przy przejściu na wyższy wariant usługi

ps plus

Sony postanowiło dziś zaskoczyć wszystkich i przygotowało dziś całkiem atrakcyjne rabaty na abonament PS Plus. Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy o kuszącej ofercie dla nowych użytkowników swojego abonamentu. Wówczas wywołało to spore rozczarowanie wśród aktualnych abonentów, którzy również liczyli na dodatkowe profity. Nie musieli oni zbyt długo czekać, bo Japończycy przygotowali i dla nich całkiem ciekawą promocję.

PS Plus w promocji dla aktualnych klientów. Korzystne oferty przy przejściu na wyższy wariant usługi

PS Plus
PS Plus

Sony przygotowało specjalną okazję dla obecnych abonentów w ramach której mogą przejść oni na wyższy wariant abonamentu, oszczędzając na tym 35%. Dla przykładu przejście z wariantu Extra na Premium może kosztować 7,80 zł, jednak cena ta jest zależna od tego, ile czasu zostało nam do następnej płatności. Zainteresowanym radzimy się jednak pośpieszyć, bo oferta pozostaje ważna od dziś do 9 marca 2023 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aby skorzystać z możliwości tańszego ulepszenia, wystarczy po prostu wejść na stronę PlayStation i po zalogowaniu się przejść do zakładki traktującej o PS Plus. Tam należy wybrać interesujące nas ulepszenie i opłacić je; po przetworzeniu płatności możemy cieszyć się odblokowanymi możliwościami.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MMORPG

Zdaje się, że w najbliższym czasie nie będzie lepszej okazji, żeby skorzystać z podobnej promocji na ulepszenie swojego abonamentu PS Plus. Oferta jest tym ciekawsza, że w marcu do PS Plus Extra i Premium zawita kilka naprawdę ciekawych gier, jak chociażby Tchia czy Ghostwire Tokyo. Zamierzacie skorzystać z oferowanych rabatów? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.