PS Plus w promocji na Black Friday 2023! Sony przygotowuje graczy na świetną ofertę

Nowe PlayStation Plus

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday. Do zakupowego święta ze swoją ofertą dołącza się również Sony. Firma właśnie zapowiedziała świetne promocje na gry oraz sprzęt, ale także na PS Plus.

PS Plus w promocji z okazji Black Friday 2023

PS Plus
PS Plus

Jak informuje Sony na oficjalnym blogu, w dniach 17-27 listopada gracze będą mogli zakupić gry oraz sprzęt PlayStation w niższych cenach. Zainteresowani mogą sprawdzać oferty w znanych sklepach. Aktualne informacje będą dostępne pod tym adresem od 17 listopada.

Black Friday 2023 to również zniżki na abonament PS Plus. Gracze, którzy dołączą w dniach 17-27 listopada do PlayStation Plus, będą mogli zaoszczędzić do 30% na 12-miesięcznych planach członkostwa. Obecni członkowie PlayStation Plus mogą natomiast zaoszczędzić 25%, przechodząc na wyższy plan do PS Plus Extra lub 30%, przechodząc na PlayStation Plus Premium.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Dodatkowo z okazji Black Friday 2023 w PlayStation Store pojawią się duże zniżki. Jak przekazuje Sony, w dniach 17-27 listopada gracze będą mogli zakupić taniej takie gry jak EA Sports FC 24, NBA 2K24 czy Assassin’s Creed Mirage. Macie zamiar skorzystać z oferty? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.