PS Plus Collection zaraz przestanie istnieć. Ostatnie godziny, aby odebrać 19 kapitalnych gier za darmo!

PS Plus Collection

1 lutego Sony ogłosiło, że PS Plus Collection wkrótce zostanie wycofane z oferty. Niestety „wkrótce” zbliża się nieubłaganie, ponieważ kolekcja hitów z ery PS4 przestanie być dostępna już jutro. To zatem ostatnie godziny na to, aby odebrać prześwietne gry pokroju God of War czy Uncharted 4 i zachować je na zawsze.

Żywot PS Plus Collection dobiega końca. Ostatnie godziny na zgarnięcie świetnych gier

PS Plus Collection
PlayStation 5

PlayStation Plus Collection to oferta, która została wprowadzona specjalnie z myślą o PlayStation 5. Dzięki niej subskrybenci PS Plus mogli już na start z nową konsolą pobrać za darmo hity poprzedniej generacji, aby mieć w co grać. Niestety 9 maja, czyli już jutro, oferta przestanie istnieć.

To zatem ostatnie godziny, aby dopisać do swojego konta wchodzące w jej skład hity i zatrzymać je na zawsze. Co prawda „na zawsze” to w tym przypadku pojęcie względne, ponieważ gry z kolekcji PS Plus można uruchamiać jedynie z aktywnym abonamentem PlayStation Plus. Bez niego ani rusz.

W skład PlayStation Plus Collection wchodzą następujące gry:

 1. Bloodborne
 2. Battlefield 1
 3. Batman: Arkham Knight
 4. Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Chronicles Edition
 5. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
 6. Days Gone
 7. Detroit: Become Human
 8. Fallout 4
 9. Final Fantasy 15
 10. God of War
 11. Infamous Second Son
 12. Monster Hunter World
 13. Mortal Kombat X
 14. Ratchet and Clank
 15. Resident Evil 7
 16. The Last of Us Remastered
 17. The Last Guardian
 18. Until Dawn
 19. Uncharted 4: A Thief’s End

Przeczytaj też: Jaki mikrofon do nagrywania kupić

Co by nie mówić, na powyższej liście znajdują się w zasadzie same hity. Dlatego też nie ma co zwlekać z ich odebraniem, nawet jeśli w najbliższym czasie nie zamierzamy uruchamiać żadnego z nich. Być może w przyszłości będzie jak znalazł!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.