PS Plus Collection wkrótce przestanie być dostępne. Ostatnia szansa na zgarnięcie hitów z ery PS4

PS Plus Collection

Przed chwilą poznaliśmy ofertę PS Plus na luty 2023. Wraz z nowymi hitami w usłudze na ten miesiąc przywędrowała do nas też jednak jedna smutna wiadomość. Okazuje się bowiem, że PS Plus Collection wkrótce przestanie być dostępne.

PS Plus Collection zniknie za 3 miesiące

Zwiastun Bloodborne

PS Plus Collection było bonusem dla użytkowników PS5, którzy subskrybowali PS Plus. Oferta zawierała w sobie dominujące w poprzedniej generacji hity na PS4. Teraz dobiegła nas smutna wiadomość o końcu tej konkretnej, ciekawej usługi. Mamy więc ostatnie trzy miesiące, aby odebrać następujące gry:

 1. Batman: Arkham Knight
 2. Battlefield 1
 3. Bloodborne
 4. Call of Duty: Black Ops 3 (Zombie Chronicles Edition)
 5. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
 6. Days Gone
 7. Detroit: Become Human
 8. Fallout 4
 9. Final Fantasy 15
 10. God of War
 11. Infamous Second Son
 12. Monster Hunter World
 13. Mortal Kombat X
 14. Persona 5
 15. Ratchet and Clank
 16. Resident Evil 7: Biohazard
 17. The Last Guardian
 18. The Last of Us Remastered
 19. Uncharted 4: A Thief’s End
 20. Until Dawn

Zobacz też: Najlepsze gry na PS4

Jeżeli przypiszemy powyższe tytuły do biblioteki do 9 maja, pozostaną one z nami tak długo, jak subskrybujemy PS Plus. Warto o tym pamiętać, bo PS Plus Collection oferowało naprawdę porządne, warte uwagi hity.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2247 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.