PS Plus na lipiec 2022 oficjalnie! 3 gry w ofercie Essential

Crash Bandicoot 4

W poniedziałek poznaliśmy nieoficjalnie ofertę PS Plus na lipiec 2022. Do dzisiaj nie było wiadomo, czy jest ona prawdziwa, a teraz – po oficjalnym ogłoszeniu Sony – możemy potwierdzić, że tajemniczy informator po raz kolejny udowodnił swoją wiarygodność. Poznajmy gry, które trafią do abonamentu japońskiej korporacji w następnym tygodniu.

PS Plus na lipiec 2022 to aż trzy dobre gry – pakiet Essential pozytywnie zaskakuje

PS Plus na lipiec 2022 – oferta Essential

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w lipcu osoby opłacające PS Plus w wersji Essential lub droższej zagrają w:

  1. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas (PS5 i PS4)
  2. The Dark Pictures: Man of Medan (PS4)
  3. Arcadegeddon (PS5, PS4)

Szczególnie interesująco wypada Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas, który był w przeszłości maskotką konsol PlayStation. Platformówka rzuca spore wyzwanie i sprawdza cierpliwość nawet tych najwytrwalszych. Co najważniejsze w PS Plusie produkcja Activision pojawi się nie tylko w wersji na PS4, ale także PS5, więc nikt nie może poczuć się poszkodowany.

Z kolei The Dark Pictures: Man of Medan – od mistrzów interaktywnych przygodówek z Supermassive Games – jest dostępne w PS Plus Extra, co oznacza, iż mamy tutaj do czynienia z nakładaniem się na siebie produkcji. Występowało wcześniej już coś takiego przy starym PS Plusie i usłudze PS Now, więc dla fanów PlayStation nie powinno być to nic nowego. Sama gra zabiera nas na opuszczony okręt, gdzie mają miejsce ciężkie do opisania wydarzenia.

Przeczytaj też: Najlepsze myszki gamingowe

Na deser otrzymamy również sieciowego Arcadegeddon, w którym trafimy na rozmaite areny i powalczymy ze zróżnicowanymi wrogami, chcącymi utrudnić nam osiągniecie wyznaczonego celu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z