Już można pobierać darmowe gry w ramach listopadowego PS Plus Essential

ps plus

Już od kilku dni wiemy, jakie gry zaoferuje nam PS Plus Essential w listopadzie. Mamy dobrą wiadomość — nowe darmówki są już możliwe do pobrania. W ofercie znajdziemy bilety do średniowiecznej Japonii wypełnionej mitologicznymi potworami, zwiedzanie klockowego Hogwartu oraz lot na kosmiczną stację badawczą.

Gry w PS Plus na listopad 2022 dostępne do pobrania

Trailer premierowy Nioh 2 – najpopularniejszej produkcji z listopadowego PS Plus Essential.

Jak w większości wypadków, PS Plus Essential na listopad oferuje nam 3 tytuły. Warto ściągnąć je od razu, by nie przepadły, bo w ten sposób powiększymy kolekcję o kilka ciekawych tytułów.

  1. Pobierz Nioh 2 z PS Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Kolekcja Lego Harry Potter z PS Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Heavenly Bodies z PS Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4 dla dzieci

Nioh 2 to soulslike od studia Team Ninja. Wcielamy się tam w hybrydę człowieka i demona, którego celem jest obrona Japonii przed inwazją mitologicznych yokai. Druga pozycja to zbiór zremasterowanych przygód klockowego Harrego Pottera od pierwszego do siódmego roku jego edukacji. Warto pamiętać, że posiadacze PS5 również mogą cieszyć się produkcją, dzięki wstecznej kompatybilności. Za to niepozorne Heavenly Bodies to tytuł logiczno-zręcznościowy, gdzie próbujemy aktywować stację kosmiczną. Naszymi wrogami w tym wypadku są grawitacja i (umyślnie) toporny system fizyki.

Powyższe pozycje możemy dodać do swojej biblioteki do 6 grudnia 2022 roku. Dajcie znać, który tytuł najbardziej przypadł Wam do gustu!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!