Do PS Plus Extra trafiła dziś całkiem ciekawa gra dla całej rodziny! Sony świętuje Days of Play

PS Plus

Trzy dni temu doczekaliśmy się naprawdę wielkiej zapowiedzi gier, które w najbliższym czasie zasilą wszystkie warianty abonamentu PS Plus. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że do opcji Extra trafią aż cztery dodatkowe pozycje, które mogą znacząco urozmaicić ofertę abonamentu. Dziś — zgodnie z obietnicami — jedna z tych produkcji trafiła do usługi i być może warto się nią zainteresować!

PS Plus Extra z dodatkową grą z okazji Days of Play

Zwiastun Lego Marvel Super Heroes 2

Wspomnianą produkcją jest Lego Marvel Super Heroes 2, czyli całkiem przyjemna, rodzinna produkcja, która stanowi miks znanego superbohaterskiego uniwersum z marką najpopularniejszych klocków na świecie. Wszystko to jest oczywiście utrzymane w bardzo luźnej formule, która powinna trafić w gusta zarówno młodszych, jak i nieco starszych graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto też nadmienić, że osoby, które chcą zakupić tę grę na własność w PS Store, mogą skorzystać z wyjątkowej promocji. Lego Marvel Super Heroes 2 można kupić z rabatem 90%, czyli dokładnie za 25,90 zł.

Co ciekawe, oferuje ona też bardzo rozsądną długość, bo ukończenie jej zajmuje około 13 godzin, co jest bardzo uczciwym rezultatem. Ma ona też potencjał dla osób lubujących się w platynowaniu gier, a to dla wielu jest jednym z istotnych czynników.

Oczywiście nie są to jedyne gry, które w najbliższym czasie trafią do abonamentu PS Plus Extra. Już 5 czerwca do usługi zawita Cricket 24, a dwa dni później Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition. Będzie więc w czym wybierać!

Źródło: PlayStation Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.