PS Plus Extra i Premium z zupełnie nową grą! Tym razem jest to bardzo intrygująca produkcja

PS Plus

W ostatnim czasie posiadacze abonamentów PS Plus Extra i Premium nie mieli zbyt wielu powodów do zadowolenia. Sony w ostatnim zdecydowało się bowiem ogłosić wielkie czyszczenie w szeregach swojego abonamentu. Teraz zaś w wyższych wariantach abonamentu pojawi się całkiem ciekawa pozycja, która powinna zainteresować fanów platformówek 2D.

Animal Well pierwszą grą w PS Plus Extra i Premium na maj 2024

Zwiastun Animal Well

Mowa dokładnie o Animal Well, czyli produkcji platformówce 2D, która od samego początku jawi się jako bardzo ciekawa pozycja dla każdego fana retro-gier. Założeniem tej gry jest przemierzanie kolejnych labiryntowych lokacji i wykorzystywania znalezionych przedmiotów do manipulowania otoczeniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tytuł raczej nie powala oprawą wizualną, choć w tym przypadku wiele może nadrabiać projektem rozgrywki oraz samymi lokacjami. Wszystko jednak zależeć będzie od opinii graczy, którzy zdecydują się ograć Animal Well.

Naturalnie nie jest to jedyna gra, która w maju 2024 roku trafi do PS Plus Extra i Premium. W najbliższym czasie Sony udostępni resztę gier, które dostępne będą w ramach wyższy wariantów abonamentu od „Niebieskich”.

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.