Niedobrze: Z PS Plus Extra i Premium zniknie 7 gier. Na liście m.in. uznana strategia i perełka z 2023 roku

PS Plus

Kilka godzin temu otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że do PS Plus Extra i Premium trafiło 13 całkiem ciekawych produkcji, które zapowiedziane zostały tydzień temu. Niestety, teraz dowiedzieliśmy się, jakie gry opuszczą w niedalekiej przyszłości usługę Sony. Jest to więc ostatnia szansa na zapoznanie się tymi tytułami.

PS Plus Extra i Premium — gry usuwane w lutym 2024

PS Plus
PS Plus

Udostępniona przez Sony lista obejmuje siedem konkretnych pozycji, które 19 marca 2024 roku opuszczą abonament PS Plus. W tym przypadku mowa o całkiem ciekawych grach, które z całą pewnością zdobyły uznanie graczy z całego świata. Osoby, które nie zdążyły jeszcze się z nimi zapoznać, mają na to teraz około 30 dni, a to w większości przypadków powinno wystarczyć.

Oto lista 7 gier, które zostaną usunięte z abonamentu PS Plus Extra i Premium w lutym 2024 roku.

  1. Sid Meier’s Civilization VI (PS4)
  2. Tchia (PS4/PS5)
  3. Ghostwire Tokyo (PS5)
  4. NEO The World Ends with You (PS4)
  5. Haven (PS4/PS5)
  6. Code Vein (PS4)
  7. Outer Wilds

Zamierzacie sprawdzić jakąś z tych gier przed usunięciem jej z usługi Sony? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.