PS Plus Extra i Premium na listopad 2023 z zapowiedzią pierwszej gry! Ma ona 96% pozytywnych recenzji na Steam

PS Plus Teardown

Zaledwie wczoraj Sony zaprezentowało oficjalną listę gier, które wkrótce pojawią się w ramach ofert PS Plus Essential, a dziś zaskoczyło kolejnym komunikatem. Tym razem japońskie przedsiębiorstwo ujawniło pierwszą pozycję, która zasili warianty Premium i Extra w listopadzie 2023 roku. Można to odbierać jako zapowiedź wyjątkowo udanego miesiąca!

PS Plus Extra i Premium na listopad 2023 – Sony ujawnia pierwszą grę

Teardown — zwiastun ujawniający datę premiery na konsolach

Zgodnie z najnowszym komunikatem, już 15 listopada 2023 roku, a więc w dniu swojej konsolowej premiery, do PS Plus Extra i Premium trafi niezwykle ciekawa i nietypowa pozycja, czyli Teardown od Tuxedo Labs. Mowa więc o logiczno-zręcznościowym tytule, gdzie jako złodziej będziemy musieli przeprowadzać różne akcje rabunkowe.

Mimo że oprawa wizualna może zniechęcać do zabawy, to postrzeganie tej pozycji tylko z tej perspektywy może być bardzo szkodliwe. Mowa bowiem o projekcie, który wyróżnia się świetnie wyglądającą destrukcją otoczenia, na którą położono ogromny nacisk.

Warto też wspomnieć, że gra zadebiutowała już pierwotnie na PC i na moment pisania tego newsa zebrała na Steamie prawie 72 tysiące recenzji, z czego aż 96% jest pozytywnych. Teardown nie jest więc typowym „abonamentowym zapychaczem”, którego premiera przeszła bez echa.

Przeczytaj też: Gry podobne do The Last of Us

Teardown zadebiutuje w PS Plus Extra i Premium w bardzo ciekawym momencie, bo zgodnie z ogłoszeniami deweloperów, w przyszłym roku gra doczeka się sporej ilości nowej zawartości. Mowa nie tylko o mapach, ale też o dwóch DLC, które mogą dodatkowo urozmaicić zabawę. Jest na co czekać!

Na koniec warto też zaznaczyć, że produkcja ta zadebiutuje też na konsolach Xbox Series X|S, jednak tym razem to Sony postarało się o włączenie jej do swojego abonamentu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.