Gry w PS Plus na październik 2023 oficjalnie! Dostaniecie tytuł „AAAA” oraz dwie inne produkcje

Playstation Plus

Już wczoraj nieoficjalnie poznaliśmy 2 z 3 gier, które trafią do PS Plus w październiku. Przeciek okazał się prawdziwy i został dziś potwierdzony przez Sony. Poza tym abonenci dostaną też jeszcze jedną produkcję.

Gry w PS Plus na październik 2023 ujawnione

Październikowa oferta w PS Plus na pewno jest odrobinę lepsza od tej, która towarzyszyła wrześniowi. Nadal możemy mówić jednak o drobnym niedosycie. Na szczególną uwagę na pewno zasługuje The Callisto Protocol, które marketingowo nazwano pozycją z półki „AAAA”. Koniec końców gra się taką nie okazała, ale nie oznacza to, że nie da się przy niej dobrze bawić.

No ale tak czy inaczej, oto lista gier w PS Plus na październik 2023:

  1. The Callisto Protocol
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Symulator Farmy 2022
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Weird West
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł

Na koniec dodajmy, że wszystkie powyższe gry będzie można pobrać od 3 października do 6 listopada. Którą z nich zamierzacie wypróbować? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.