Pierwsze gry w PS Plus Extra i Premium na październik 2023 wyciekły! Sony szykuje ekscytujące nowości

PS Plus

Niedawno poznaliśmy pierwszą grę, która pojawi się w ofercie listopadowej PlayStation Plus Extra oraz Premium. Co jednak z tytułami, które pojawią się jeszcze w tym miesiącu? Informacje od znanego informatora rzucają nieco światła na tę kwestię.

PS Plus Extra i Premium – przeciek ujawnia gry z oferty na październik 2023

Zwiastum premierowy Gotham Knights

Niezawodny insider Billbil-kun z serwisu Dealabs opublikował listę pierwszych tytułów, które subskrybenci PS Plus Extra i Premium będą mogli sprawdzić już w przyszłym tygodniu. Zgodnie z wyciekiem pojawić ma się między innymi Gotham Knights, którego zwiastun premierowy można obejrzeć powyżej, a także kilka innych hitów. Wśród nich są:

  • The Dark Pictures Anthology: House of Ashes,
  • Disco Elysium: Final Cut,
  • Dead Island: Definitive Edition,
  • Obcy: Izolacja,
  • Elite Dangerous,
  • Gungrave G.O.R.E,
  • Far: Changing Tides.

Zgodnie z niepotwierdzonymi, acz dość prawdopodobnymi z uwagi na renomę insidera informacjami, powyższe gry będą dostępne dla subskrybentów od 17 października 2023 r. Oficjalnie Sony ogłosi ofertę już 11 października o godzinie 17:30.

Zobacz także: Ranking monitorów do gier

Jak widać potencjalnie do PS Plus Extra i Premium mogą trafić naprawdę warte uwagi gry. Trzeba jednak pamiętać, że na ten moment jest to wyłącznie przeciek i, choć pochodzi z zaufanego źródła, to może się okazać, że Sony ma nieco inne plany. Warto więc poczekać na oficjalny komunikat producenta.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.