PS Plus Extra i Premium w rewelacyjnej promocji w Polsce! Sony znów pozwala kupić abonament dużo taniej

PS Plus Extra Premium

Z okazji Black Friday 2023 Sony przygotowało dla niektórych graczy całkiem atrakcyjne promocje na abonament PS Plus. Fakt ten nie przypadł do gustu tym, których ceny te po prostu ominęły. Teraz producent konsol PlayStation ma dla swoich klientów jeszcze jedną ofertę, która zdecydowanie jest warta uwagi.

PS Plus Extra i Premium na promocji dla nowych i powracających klientów

PS Plus Extra Premium
PS Plus Extra Premium

Sony ponownie przygotowało dla części klientów PlayStation promocję, w ramach której PS Plus Extra i Premium można nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zniżki dotyczą w tym przypadku wyłącznie opcji 12-miesięcznych.

Promocyjne ceny abonamentów PS Plus Extra i Premium prezentują się następująco:

  • PS Plus Extra na 12 miesięcy 520 zł / 364 zł
  • PS Plus Premium na 12 miesięcy 630 zł / 441 zł

Promocja dostępna jest zarówno na oficjalnej stronie PlayStation, jak i w PlayStation App. Warto jednak zaznaczyć, że oferta nie dotyczy wszystkich klientów, a jedynie tych, którzy aktualnie nie mają wykupionego abonamentu.

Oferta pozostanie ważna do 18 grudnia 2023 roku, dlatego też wszystkim zainteresowanym radzimy się śpieszyć!

Przeczytaj też: Smartfon do 2000 zł

Można spodziewać się, że Sony znowu podpadnie osobom, które obecnie posiadają wykupiony abonament PS Plus. Możliwe jednak, że jeszcze doczekają się oni jakiś konkretnych ofert, choć na razie nic na to nie wskazuje. Trochę szkoda.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.