PS Plus Extra i Premium w promocyjnej cenie! Sony kusi wysokimi rabatami przy przejściu na wyższe warianty

PS PLus extra premium promocja

W listopadzie 2022 roku Sony zdecydowało się wprowadzić bardzo atrakcyjne rabaty na wszystkie warianty PS Plus, które przyciągnęły sporą ilość ludzi. Japończycy postanowili pójść za ciosem i ponownie przygotowali szereg kolejnych upustów, które mają zachęcić graczy do przejścia na wyższe wersje tej usługi. Ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne!

Promocja na PS Plus Extra i Premium pozwala kupić abonament nawet 40% taniej

PS Plus Extra Premium
PS Plus Extra i Premium

Sony wystartowało z promocją skierowaną do nowych osób oraz tych, którzy zamierzają powiększyć swój abonament do PS Plus Premium lub Extra. Japończycy przygotowali cztery konkretne rabaty, na subskrypcje 3- lub 12-miesięczne, dzięki którym oszczędzić można nawet 40%. Pełne zestawienie zniżek prezentuje się następująco:

  1. PS Plus Premium na 3 miesiące200 zł / 135 zł (promocja 32%)
  2. PS Plus Premium na 12 miesięcy480 zł / 320 zł (promocja 33%)
  3. PS Plus Extra na 3 miesiące165 zł / 100 zł (promocja 39%)
  4. PS Plus Extra na 12 miesięcy400 zł / 240 zł (promocja 40%)

Aby skorzystać z promocji, należy po prostu zalogować się do PS Store i wybrać interesujący nas pakiet. Promocje trwają do 13 stycznia 2023 roku, ale mimo wszystko warto od razu skorzystać z rabatu, aby później nie zapomnieć.

Przeczytaj też: Co to jest VPN

Jednocześnie trzeba przyznać, że promocyjne ceny prezentują się naprawdę bardzo atrakcyjnie i z całą pewnością zachęcą wielu nowych graczy do wypróbowania któregoś z abonamentu, a także posiadaczy PS Plus Essential do przesiadki na wyższy wariant subskrypcji.

Dzięki takiemu upustowi roczny abonament PS Plus Extra kosztuje tyle samo ile PS Plus Essential za ten sam okres. Skusicie się na któryś rabat? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z