Kolejne 2 gry oznaczone do usunięcia z PS Plus Extra i Premium! Ostatnia okazja do sprawdzenia

PS Plus

Droższe warianty PS Plus, czyli opcja Extra oraz Premium co miesiąc otrzymują coraz to nowe produkcje, które zasilają bibliotekę tej usługi. W zamian Sony usuwa kilka pozycji, zapewne z powodu zachowania rozsądnych rozmiarów listy gier i umów zawieranych z konkretnymi wydawcami lub deweloperami. Podobnie jak w maju, z subskrypcji wypadnie nie tylko zapowiadane jeszcze w maju 12 gier, ale dwie dodatkowe, których tytuły poznaliśmy wczoraj wieczorem.

Z PS Plus Extra i Premium w czerwcu 2024 znikną dwie kolejne gry

Zwiastun premierowy Telling Lies

Owe dwie produkcje to Telling Lies oraz Slime Rancher, które z abonamentu PS Plus Extra i Premium zostaną usunięte już 18 czerwca 2024 roku o godzinie 11:00. Nie są to może największe hity, jakie widział ten abonament, aczkolwiek pierwsza z nich zdaje się całkiem ciekawym miksem interaktywnego filmu oraz gry samej w sobie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowym plusem, którym można tę grę zarekomendować, jest fakt, iż stworzył ją Sam Barlow, czyli twórca m.in. Her Story. Ciekawym zabiegiem narracyjnym jest tutaj uzyskiwanie dostępu do coraz to bardziej prywatnych informacji na temat postaci, co niekiedy może być dla gracza po prostu niekomfortowe. Jest to gra, która niespecjalnie ma jak bronić się gameplayem, ale za to stara się nadrabiać braki wszystkim innym.

Zwiastun Slime Rancher

Slime Rancher za to jest całkiem ciekawą przygodówką akcji, gdzie zadaniem graczy jest skuteczne łapanie żyjących śluzów, które potem można hodować. Tytuł ten to zdecydowanie coś, co można by polecić młodszemu odbiorcy, który chciałby spędzić czas przed konsolą.

Nie czarujmy się — to nie są wielkie gry czy blockbustery, które przyciągnął do siebie teraz miliony graczy. Ich usunięcie nie będzie też dla wielu graczy, posiadających PS Plus Extra i Premium ogromną stratą, którą odczują i będzie im ona doskwierać. Warto jednak to odnotować, chociażby dla samego faktu, żeby potem nikt nie się nieprzyjemnie nie zaskoczył.

Źródło: truetrophies.com

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.