12 gier oznaczonych do usunięcia z PS Plus Extra i Premium! Ostatnia szansa na ogranie ciekawych tytułów

Ps Plus

Zaledwie dwa dni temu informowaliśmy, że do PS Plus Extra i Premium trafiło łącznie aż 13 ciekawych pozycji, które wzbogacą bibliotekę tej usługi. Dziś jednak pojawiły się bardziej niepokojące wieści, dotyczące tych gier, które ostatecznie opuszczą abonament Sony w niedalekiej przyszłości. Na liście znalazł się m.in. jeden z najgłośniejszych hitów Rockstar Games.

Lista gier PS Plus Extra i Premium oznaczonych do usunięcia w czerwcy 2024

Najnowsze zestawienie gier, które w następnej kolejności opuszczą abonament PS Plus Extra i Premium nie napawa szczególnym optymizmem. Abonament zostanie uszczuplony o dokładni 12 pozycji, z czego największą z nich wydaje się na pewno GTA V, które po dziś dzień cieszy się sporym zainteresowaniem graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza hitem od Rockstar Games wymienić można m.in. MotoGP 23, Monster Jam Steel Titans czy Brothers a Tale of Two Sons. Mowa więc o całkiem solidnych pozycjach wartych uwagi sporej części odbiorców.

Bez przedłużania — oto pełna lista gier, które zostaną niebawem usunięte z abonamentu PS Plus Extra i Premium:

 1. Grand Theft Auto V (PS4/PS5)
 2. MotoGP 23 (PS4/PS5)
 3. Monster Jam Steel Titans (PS4)
 4. Unturned (PS4)
 5. Brothers: a Tale of two Sons (PS4)
 6. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom (PS4)
 7. DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace (PS4/PS5)
 8. Dodgeball Academia (PS4)
 9. The Talos Principle: Deluxe Edition (PS4)
 10. Baja: Edge of Control HD (PS4)
 11. The Wild at Heart (PS4)
 12. Indivisible (PS4)

Dokładny termin usunięcia gier z abonamentu Sony nie został jeszcze podany, ale można spodziewać się, iż nastąpi to w drugiej połowie czerwca. Możliwe też, lista ta ulegnie powiększeniu, bo jak pokazał przykład majowych zmian, Japończycy mogą zdecydować się na kolejne wielkie czyszczenie usługi.

Źródło: Reddit r/PlayStationPlus

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.