PS Plus Extra i Premium straci aż 10 gier w lutym. Na liście niestety nie brakuje uznanych produkcji

PS Plus Resident Evil 7

W tym tygodniu biblioteka PS Plus Extra i Premium została wzbogacona o 14 nowych gier. Niestety tym razem mamy złe wieści dla wszystkich abonentów Sony. W sieci pojawiła się bowiem lista produkcji, które już w lutym opuszczą usługę japońskiej firmy.

PS Plus Extra i Premium – lista gier usuwanych w lutym 2024

Zgodnie z przekazanymi informacjami biblioteka z PS Plus Extra i Premium w lutym 2024 roku zniknie 10 kolejnych gier. Na najnowszej liście – podobnie jak miało to miejsce w poprzednim miesiącu – nie brakuje uznanych i nagradzanych produkcji. Abonenci usługi Sony mają więc ostatnią szansę na zapoznanie się z kilkoma świetnymi tytułami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie będziemy trzymać Was dłużej w niepewności. Poniżej znajdziecie listę 10 gier, które w lutym 2024 roku opuszczą abonament PS Plus Extra i Premium:

  1. Ace Combat 7: Skies Unknown
  2. Hue
  3. I Am Setsuna
  4. Lost Sphear
  5. Lost Words: Beyond the Page
  6. Oninaki
  7. Resident Evil 7
  8. Tacoma
  9. Tekken 7
  10. Thomas Was Alone

Na atrakcyjność oferty z pewnością negatywnie wpłynie strata takich tytułów jak Resident Evil 7 czy Tekken 7. Nie można zapominać też o wysoko ocenianym – zarówno przez graczy, jak i recenzentów – Ace Combat 7: Skies Unknown. Zgodnie z zapowiedziami wymienione wyżej gry znikną z biblioteki PS Plus Extra i Premium już 20 lutego 2024 roku.

Źródło: X

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.