Gry w PS Plus Extra i Premium na styczeń 2024 już dostępne! 14 nowych tytułów czeka na pobranie

PS Plus

Niespełna tydzień temu Sony oficjalnie zaprezentowało listę gier, które w styczniu 2024 roku pojawią się w ramach usługi PS Plus Extra i Premium. Japończycy jak zawsze spełnili deklarowane obietnice, a to oznacza tylko jedno — wszystkie ogłoszone produkcje są dostępne do pobrania. Początek roku w abonamencie PlayStation prezentuje się naprawdę bardzo ciekawie.

Gry w PS Plus Extra i Premium na styczeń już dostępne do pobrania

Tiny Tina’s Wonderlands — gameplay

Abonenci Sony zaczynają nowy rok od całkiem zróżnicowanej oferty, gdzie nie ma jednego konkretnego hitu. Zamiast tego do naszej dyspozycji oddano kilka naprawdę wartych uwagi tytułów, a jako przykład można tutaj wskazać na Resident Evil 2 czy Just Cause 3.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na uwagę zasługuje też propozycja dla abonentów wariantu Premium, bo tutaj zyskują oni dostęp do Street Fighter 30th Anniversary Collection czy Legend of Mana. Jest w czym wybierać.

Nie przedłużając bardziej, oto pełna lista gier, które trafią do PS Plus Extra i Premium w styczniu 2024 roku:

 1. Tiny Tina’s Wonderlands – Next-Level Edition (PS4, PS5)
 2. Resident Evil 2 (PS4, PS5)
 3. Hardspace: Shipbreaker (PS5)
 4. LEGO City Undercover (PS4, PS5)
 5. Just Cause 3 (PS4, PS5)
 6. Session: Skate Sim (PS4, PS5)
 7. Shadow Tactics: Blades of the Shogun (PS4, PS5)
 8. Vampire: The Masquerade – Swansong (PS4, PS5)
 9. Surviving the Aftermath (PS4, PS5)
 10. Rally Cross (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 11. Star Wars: Episode 1 The Phantom Menace (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 12. Street Fighter: 30th Anniversary Collection (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 13. Legend of Mana (PS4, PS5) – tylko PS Plus Premium
 14. Secret of Mana (PS4, PS5) – tylko w PS plus Premium

Warto też przypomnieć, że w ramach tej oferty dostępny będzie pakiet dodatków właśnie do Resident Evil 2. Warto odebrać je za pamięci, bo jest to całkiem miły prezent dla fanów marki.

Niestety w spisie nie znalazło się Alone in the Dark 4, które miało trafić do usługi. Możliwe jednak, że tej pozycji doczekamy się dopiero w przyszłym miesiącu. Dajcie znać, czy zamierzacie ograć którąś z gier zaoferowanych w PS Plus Extra i Premium w styczniu 2024 roku.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.