Kwietniowe gry w PS Plus Extra i Premium już dostępne do pobrania!

PS Plus Extra Premium

Niespełna tydzień temu Sony oficjalnie ujawniło zestawienie gier, które w kwietniu 2023 roku trafią do katalogów PS Plus Extra i Premium. Przedstawiona wówczas lista ujawniła, że do usługi oferowanej przez producenta PlayStation trafi co najmniej kilka wartych uwagi produkcji. Od dzisiaj są one są już dostępne i wszyscy zainteresowani mogą bez przeszkód pobierać je na dyski swoich konsol.

PS Plus Extra i Premium na kwiecień 2023 – gry już dostępne do pobrania

Doom Eternal — trailer

Zgodnie z oficjalnym komunikatem w tym miesiącu wyższe warianty abonamentu od Sony wzbogacone zostaną o szereg produkcji, które powinny zainteresować sporą grupę osób opłacających regularnie tę usługę. Co ciekawe, w zestawieniu znalazło się aż dziewięć pozycji od Bethesdy, która od ponad dwóch lat znajduje się w rękach Microsoftu.

Pełne zestawienie szesnastu gier, które oficjalnie zagościły w PS Plus Extra i Premium w kwietniu 2023 roku prezentuje się w sposób następujący:

 1. Kena: Bridge of Spirits (PS4, PS5)
 2. Doom Eternal (PS4, PS5)
 3. Riders Republic (PS4, PS5)
 4. Wolfenstein II: The New Colossus (PS4, PS5)
 5. Slay the Spire (PS4, PS5)
 6. Monster Boy and the Cursed Kingdom (PS4, PS5)
 7. The Evil Within (PS4, PS5)
 8. Wolfenstein: The Old Blood (PS4, PS5)
 9. Bassmaster Fishing (PS4, PS5)
 10. Paradise Killer (PS4, PS5)
 11. Sackboy: A Big Adventure (PS4, PS5)
 12. Doom (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 13. Doom II (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 14. Doom 64 (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 15. Doom 3 (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 16. Dishonored: Definitive Edition (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium

Przeczytaj też: Gry podobne do Minecraft

Powyższa lista prezentuje się naprawdę całkiem różnorodnie, a fani FPS-ów zapewne zwrócą uwagę na obecność gier z serii Doom, które mogą być dla niektórych powodem chwilowej przesiadki na najwyższy wariant abonamentu. Zamierzacie ograć którąś z pozycji dodanych dzisiaj do PS Plus Extra i Premium? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.