Z PS Plus Extra i Premium w listopadzie zniknie 5 świetnych gier! Warto je ograć, póki wciąż są dostępne

PS Plus Extra Premium

Jeszcze w listopadzie z usługi PS Plus Extra i Premium zniknie kilka mocnych tytułów, w tym popularna marka, która swego czasu rywalizowała z GTA. Sony ponownie uszczupla swoją bibliotekę gier, tym razem o 5 produkcji. Na ogranie ich mamy niecałe dwa tygodnie.

Z PS Plus Extra i Premium wkrótce zostaną usunięte kolejne gry, w tym trylogia Mafia

Zwiastun Mafia: Definitive Edition

Zła wiadomość dla subskrybentów PS Plus Extra i PS Plus Premium. Na stronach pięciu gier w PlayStation Store znajdziemy informację, że znikną one z usługi jeszcze w pierwszej połowie miesiąca. Mowa tutaj między innymi o remake’ach wszystkich trzech części Mafii.

15 listopada 2022 roku z PS Plus Extra i PS Plus Premium znikną następujące gry:

  • Mafia: Definitive Edition
  • Mafia II: Definitive Edition
  • Mafia III: Definitive Edition
  • Ride 4
  • MXGP 2021 – The Official Motocross Videogame

Prawdopodobnie tego samego dnia Sony doda do kolekcji kolejne tytuły, jednak osoby zainteresowane którąkolwiek z powyższych gier muszą się spieszyć, bo mają zaledwie 2 tygodnie na nacieszenie się nimi. To niewiele, biorąc pod uwagę fakt, że przejście samych głównych wątków fabularnych we wszystkich częściach Mafii zajmuje razem ok. 50 godzin.

Zobacz też: Najlepsze gry samochodowe

Na osłodę warto zauważyć, że listopadowe gry co miesiąc prezentują się bardzo dobrze. Posiadacze wszystkich abonamentów PS Plus (w tym najtańszego Essential) mogą dodać do biblioteki między innymi świetnego soulslike’a Nioh 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.