Wyciekła lista gier PS Plus Extra i Premium na luty. Sony szykuje same hity!

PlayStation Plus

Znany i sprawdzony leaker billbil-kun powraca z kolejnym informacjami. Tym razem insider zdradził, jakie tytuły mają pod koniec lutego wzbogacić ofertę PlayStation Plus Extra i Premium. Posiadacze PS4 i PS5 mają przed sobą kilka niemałych atrakcji.

Nowa oferta PS Plus i Premium

Billbil-kun zaznacza w swoim poście na Twitterze, że nie jest to pełna lista gier i jeszcze jakieś produkcje mogą poszerzyć bibliotekę PlayStation Plus Extra i Premium. Już ujawnione do tej pory przez niego tytuły zapowiadają jednak bardzo ekscytującą aktualizację.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według informacji znanego insidera 21 lutego 2023 roku do biblioteki droższych wersji PS Plusa trafią Horizon Forbidden West, Scarlet Nexus, Resident Evil 7: Biohazard oraz Borderlands 3. Jest to różnorodna lista głośnych tytułów, co bardzo chwali się Sony.

Przeczytaj też: Najlepsze gry metroidvania

Już sama możliwość ogrania Horizon Forbidden West w ramach PS Plus Extra i Premium robi wrażenie. Sony tymczasem dorzuca do tego kilka dodatkowych hitów i może nawet na tym nie zaprzestać. Posiadacze PlayStation mają przed sobą bardzo ciekawą końcówkę miesiąca.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.