PS Plus Extra i Premium na lipiec wyciekło? Sony ma szykować 7 intrygujących gier

PS Plus Extra Premium

Niedawno poznaliśmy lipcową ofertę na PS Plus Essential, w której skład weszły trzy produkcje. Mowa o Crash Bandicoot 4, The Dark Pictures: Man of Medan, a także Arcadegeddon. Sony na obecny miesiąc szykuje jeszcze ogłoszenie na lipcową ofertę PS Plus Extra oraz Premium. Wydaje się, że właśnie poznaliśmy ją przedwcześnie.

REKLAMA

Stray, Final Fantasy VII Remake Intergrade i Asasyny w lipcowym PS Plus Extra i Premium?

Stray – gameplay

Użytkownik BlackBate, który w przeszłości zdradził już m.in. datę premiery Skull and Bones, na forum ResetEra przedstawił listę produkcji, które miałyby trafić do odświeżonej usługi Sony w najbliższych dniach – mówi się, że pojawią się one w abonamencie 19 lipca, co miałoby sens, zważywszy na jeden z tytułów, którego debiut na rynku będzie miał miejsce dokładnie tego samego dnia.

W lipcowym PS Plus Extra i PS Plus Premium miałyby (bazując na dzisiejszej plotce) znaleźć się takie gry, jak:

  1. Stray
  2. Final Fantasy VII Remake Intergrade (z fabularnym dodatkiem)
  3. Assassin’s Creed IV: Black Flag
  4. Assassin’s Creed Unity
  5. Assassin’s Creed: Freedom Cry
  6. Assassin’s Creed: The Ezio Collection
  7. Saints Row IV: Re-Elected

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Japońska firma powinna już niebawem zdradzić oficjalne konkrety nt. najbliższej aktualizacji usługi. Gdy tylko tak się stanie, poinformujemy Was o tym.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!