PS Plus Extra i Premium na lipiec wyciekło? Sony ma szykować 7 intrygujących gier

PS Plus Extra Premium

Niedawno poznaliśmy lipcową ofertę na PS Plus Essential, w której skład weszły trzy produkcje. Mowa o Crash Bandicoot 4, The Dark Pictures: Man of Medan, a także Arcadegeddon. Sony na obecny miesiąc szykuje jeszcze ogłoszenie na lipcową ofertę PS Plus Extra oraz Premium. Wydaje się, że właśnie poznaliśmy ją przedwcześnie.

Stray, Final Fantasy VII Remake Intergrade i Asasyny w lipcowym PS Plus Extra i Premium?

Stray – gameplay

Użytkownik BlackBate, który w przeszłości zdradził już m.in. datę premiery Skull and Bones, na forum ResetEra przedstawił listę produkcji, które miałyby trafić do odświeżonej usługi Sony w najbliższych dniach – mówi się, że pojawią się one w abonamencie 19 lipca, co miałoby sens, zważywszy na jeden z tytułów, którego debiut na rynku będzie miał miejsce dokładnie tego samego dnia.

W lipcowym PS Plus Extra i PS Plus Premium miałyby (bazując na dzisiejszej plotce) znaleźć się takie gry, jak:

  1. Stray
  2. Final Fantasy VII Remake Intergrade (z fabularnym dodatkiem)
  3. Assassin’s Creed IV: Black Flag
  4. Assassin’s Creed Unity
  5. Assassin’s Creed: Freedom Cry
  6. Assassin’s Creed: The Ezio Collection
  7. Saints Row IV: Re-Elected

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Japońska firma powinna już niebawem zdradzić oficjalne konkrety nt. najbliższej aktualizacji usługi. Gdy tylko tak się stanie, poinformujemy Was o tym.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z