Gry w PS Plus Extra i Premium na październik 2023 już dostępne! 15 nowych pozycji czeka na pobranie

PS Plus Extra i Premium

Niespełna tydzień temu Sony ujawniło oficjalną listę gier, które w październiku 2023 roku trafią do abonamentu PS Plus Extra i Premium. Jak niemal zawsze Japończycy dotrzymali słowa i ogłoszone wówczas pozycje od dzisiaj stały się pełnoprawną częścią usługi od „Niebieskich”. W tym miesiącu usługa powiększyła się o 15 pozycji, ale są one naprawdę wysokiej klasy.

Gry w PS Plus Extra i Premium na październik 2023 już dostępne do pobrania

Gotham Knights — trailer

Dla wielu osób październikowa oferta PS Plus Extra i Premium stać będzie przede wszystkim pod znakiem Gotham Knights, które rok temu trafiło do sprzedaży. Mowa więc o wyjątkowo świeżej pozycji, którą posiadacze droższych wariantów abonamentu ograją bez dodatkowych opłat.

Poza tym warto wspomnieć o Disco Elysium, które od premiery w 2019 roku nadal cieszy się ogromną popularnością. Jest to więc idealna okazja do przetestowania gry, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji tego zrobić.

Nie przedłużając jednak tego newsa — oto pełna lista gier, które w zostały dodane do PS Plus Extra i Premium w październiku 2023 roku:

 1. Gotham Knights (PS5)
 2. Disco Elysium – The Final Cut (PS4, PS5)
 3. The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (PS4, PS5)
 4. Alien: Isolation (PS4,PS5)
 5. Dead Island Definitive Edition (PS4, PS5)
 6. Outlast 2 (PS4, PS5)
 7. Elite Dangerous (PS4, PS5)
 8. FAR: Changing Tides (PS4, PS5)
 9. Gungrave G.O.R.E. (PS4, PS5)
 10. Eldest Souls (PS4, PS5)
 11. Röki (PS4, PS5)
 12. Tekken 6 (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 13. Soulcalibur: Broken Destiny (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 14. Ape Escape Academy (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 15. IQ Final (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium

Przeczytaj też: Ranking monitorów do gier

Oferta może robić wrażenie, nawet jeśli mowa o ofercie kierowanej do posiadaczy PS Plus Premium. Doczekali się oni bowiem Tekkena 6 czy Ape Escape Academy. Jest więc w czym wybierać i zdecydowana większość graczy może mieć powody do zadowolenia.

Tradycyjnie zapytamy też, jak Wy oceniacie ofertę PS Plus Extra i Premium na październik 2023? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.