Gry w PS Plus Extra i Premium na październik 2023 oficjalnie! 15 rewelacyjnych nowości od Sony

Nowe PlayStation Plus

Przedwczoraj wyciekły pierwsze gry w PS Plus Extra i Premium na październik 2023, a wielu graczy ucieszyło się z nadchodzących nowości. Tymczasem Sony przedstawiło już pełną listę nowości w rzeczonych abonamentach na obecny miesiąc. Wkrótce osoby opłacające PS Plus Extra i Premium odpalą aż 15 nowych, bardzo interesujących gier!

Gry w PS Plus Extra i Premium na październik 2023 ujawnione

Gry w PS Plus Extra i Premium na październik 2023

Mamy już prawie połowę miesiąca, dlatego nic dziwnego, że Sony pokazało już ofertę PS Plus Extra i Premium na październik 2023. Tym razem Sony przygotowało dla graczy aż 15 nowości, które można określić mianem naprawdę rewelacyjnych – wkrótce odpalimy bowiem m.in. Disco Elysium, Outlast 2 czy Alien: Isolation. W każdym razie pełna oferta na bieżący miesiąc prezentuje się następująco:

 1. Gotham Knights (PS5)
 2. Disco Elysium – The Final Cut (PS4, PS5)
 3. The Dark Pictures Anthology: House of Ashes (PS4, PS5)
 4. Alien: Isolation | PS4
 5. Dead Island Definitive Edition (PS4, PS5)
 6. Outlast 2 (PS4, PS5)
 7. Elite Dangerous (PS4, PS5)
 8. FAR: Changing Tides (PS4, PS5)
 9. Gungrave G.O.R.E. (PS4, PS5)
 10. Eldest Souls (PS4, PS5)
 11. Röki (PS4, PS5)
 12. Tekken 6 (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 13. Soulcalibur: Broken Destiny (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 14. Ape Escape Academy (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium
 15. IQ Final (PS4, PS5) – tylko w PS Plus Premium

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PC

Trzeba przyznać, że Sony przygotowało w tym miesiącu naprawdę dobrą ofertę. Październikowe gry z PS Plus Extra i Premium będą dostępne do pobrania od 17 października, czyli najbliższego wtorku. A Wy jak oceniacie zaprezentowaną ofertę? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.