PS Plus Extra i Premium straci aż 11 gier! Na liście m.in. bijatyka z Geraltem z Rivii

PS Plus

Gry w PS Plus Premium i Extra na marzec 2024 są już dostępne od jakiegoś czasu, więc na graczy czeka 13 kolejnych, ciekawych tytułów. Teraz niestety przyszedł czas na nieco gorsze wiadomości. Sony poinformowało bowiem o 11 produkcjach, które znikną z abonamentu.

PS Plus Extra i Premium – gry usuwane w kwietniu 2024

PS Plus
PS Plus

W marcu na subskrybentów PS Plus Premium i Extra czeka prawdziwy konkret. Zagrają w m.in. Resident Evil 3 – czyli świetny horror od Capcomu, NBA 2K24 czy nawet kilka klasyków pokroju Jak and Daxter The Lost Frontier.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem kilka produkcji musi ustąpić miejsca powyższym tytułom. Sony poinformowało bowiem już o 11 grach, które znikną z PS Plus Extra i Premium w kwietniu 2024 roku:

 1. Ghostbusters: The Video Game Remastered (PS4), PS5
 2. Bassmaster Fishing 2022 (PS4, PS5)
 3. Necromunda: Underhive Wars (PS4, PS5)
 4. Chicken Police – Paint It RED (PS4, PS5)
 5. Soulcalibur VI (PS4, PS5)
 6. Fighting EX Layer (PS4, PS5)
 7. R-Type Final 2 (PS4, PS5)
 8. Gunvolt Chronicles Luminous Avenger IX (PS4, PS5)
 9. Reel Fishing: Road Trip Adventure (PS4, PS5)
 10. Everspace (PS4, PS5)
 11. Dangerous Golf (PS4, PS5)

Polscy gracze mają więc ostatnią szansę na sprawdzenie Soulcalibur VI – zdecydowanie warto dać tej bijatyce szansę, zwłaszcza że jedną z występujących tam postaci jest nasz rodzimy Geralt. Poza tym z usługi zniknie też uznany, kosmiczny Everspace, co na pewno zasmuci fanów tego pozycji. Wszystkie powyższe produkcje zostaną usunięte z PS Plus Premium i Extra już 16 kwietnia.

Źródło: Push Square

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.