Złe wieści: w styczniu 2024 z PS Plus Extra i Premium zniknie jeszcze więcej gier! Sony usunie 1 dodatkową produkcję

PS Plus logo

Sony regularnie stara się dokonywać zmian w abonamencie PS Plus Extra i Premium, co widać poprzez kolejne aktualizacje tej usługi. Od wczoraj do subskrypcji dodano kilkanaście ciekawych gier, w tym GTA 5 czy Metal Hellsinger. Niestety, ale zmiany wiążą się też z usuwaniem niektórych pozycji i w tej materii japońskie przedsiębiorstwo znowu zaktualizowało tę listy.

PS Plus Extra i Premium z jeszcze jedną grą przeznaczoną do usunięcia z subskrypcji w styczniu 2024

Back 4 Blood — trailer

Niewiele ponad tydzień temu informowaliśmy, że z PS Plus Extra i Premium zostanie usuniętych kilka naprawdę ciekawych pozycji. Na liście tej pojawiły się takie gry jak It Takes Two czy Devil May Cry 5. Okazuje się jednak, że spis ten został zaktualizowany i do zestawienia tego doszła jeszcze jedna produkcja, a jest nią Back 4 Blood.

Pełen i zaktualizowany spis tytułów, które zostaną usunięte 16 stycznia 2024 roku, prezentuje się następująco:

  1. It Takes Two
  2. SnowRunner
  3. Devil May Cry 5 Special Edition
  4. Devil May Cry 5
  5. Jett The Far Shore
  6. Omno
  7. Pillars of Eternity II Deadfire – Ultimate Edition
  8. The Missing J.J. Macfield and the Island of Memories
  9. Mitsurugi Kamui Hikae
  10. Back 4 Blood

Przeczytaj też: Gry offline

Tego rodzaju wieści niemal zawsze spotykają się z dość… mieszanym odbiorem. Mimo że Back 4 Blood nie zawojowało rynku, tak nadal jest to produkcja, która bawi spore grono graczy. Innymi słowy, jest to ostatnia szansa, aby dokończyć przygodę z tą grą, no, chyba że zdecydujemy się na zakup pełnej wersji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.