PS Plus Extra i Premium za darmo przez 7 dni. Sony zadbało o wersję próbną usługi

PS Plus Premium Extra gry

Niedawno poznaliśmy lipcową ofertę PS Plus Extra, która wejdzie w życie już jutro, czyli 19 lipca 2022 roku. Zapewni ona sporo mocnych tytułów (m.in. Stray), a jak się teraz okazuje, niektórzy będą mogli je przejść czy też przetestować w pełni za darmo. Sony udostępniło bowiem bezpłatny trial PS Plus Extra i Premium.

Nowy PS Plus Extra i Premium do przetestowania za darmo przez 7 dni

PS Plus Premium Extra trial
7-dniowy trial PS Plus Extra i Premium

Sony zaoferowało właśnie 7-dniowy okres próbny dla nowych użytkowników – czyli tych, którzy nie opłacają odświeżonej subskrypcji. Wchodząc do specjalnej zakładki PS Plusa na stronie PS Store, możemy kliknąć na kafelek przekierowujący na wszystkie dostępne plany abonamentowe, a zostaniemy przerzuceni do tabelek, w których możemy rozpocząć tygodniowego triala.

Sprawdź też: Monitory do PS5

Podczas rejestracji wymagane jest podanie karty kredytowej. Ponadto, jeśli nie chcemy ponieść żadnych dodatkowych kosztów, subskrypcję najlepiej anulować tuż po uruchomieniu darmowego okresu próbnego. W innym przypadku z naszego konta bankowego zostanie ściągnięta podana przy rozpisce kwota.

Sprawdź też: Myszka gamingowa

Korzystając z 7-dniowego triala będziemy mogli przejść chociażby wyczekiwaną produkcję o nazwie Stray, która pozwoli nam wcielić się w kota przemierzającego ulice cyberpunkowego miasta. Tak jak zostało to wyżej wspomniane, jej premiera odbędzie się jutro.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.