Gry w PS Plus na marzec 2024 ogłoszone! Sony szykuje naprawdę solidną ofertę

PlayStation Plus

Drugi miesiąc 2024 roku zbliża się już ku końcowi. To więc dobry moment na oficjalną zapowiedź gier w PS Plus na marzec 2024 roku. Czas ten upłynie nam szybciej dzięki… kung-fu i Formule 1.

Gry w PS Plus na marzec 2024 ogłoszone

PS-Plus-Marzec-2024
Gry w PS Plus na Marzec 2024

Poprzednia oferta PS Plus była dosyć taka-sobie, ale w tym miesiącu jest sporo lepiej. Dostaniemy bowiem w swoje ręce ciekawą – Sifu – oraz F1 23, które swoją drogą niedługo doczeka się kontynuacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednakże nie koniec ciekawych tytułów. Z drugiej strony nie chcemy przedłużać, więc oto pełna oferta gier w PS Plus na marzec 2024:

 1. F1 23
  • Dostępność: PS4, PS5
 2. Sifu
  • Dostępność: PS4, PS5
 3. Hello Neighbor 2
  • Dostępność: PS4, PS5
 4. Destiny 2: Witch Queendo rozgrywki wymagane jest pobranie podstawowej wersji gry
  • Dostępność: PS4, PS5

Jak więc widać, w marcu czeka nas ciekawy dodatek do oferty w postaci DLC do uznanego Destiny 2. Na koniec dodajmy tylko, że powyższe gry będą dostępne do pobrania już od 5 marca. Miłej zabawy!

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.