Gry w PS Plus na luty 2024 ujawnione! W przyszłym miesiącu odbierzemy 3 ciekawe gry

PS Plus

Przyszedł koniec stycznia, więc czas także na tradycyjne ogłoszenie Sony. Firma poinformowała bowiem właśnie o grach, które trafią do PS Plus w lutym 2024 roku. Na abonentów usługi będą czekać 3 ciekawe pozycje.

Gry w PS Plus Essential na luty 2024 ujawnione

Trzeba przyznać, że styczniowy PS Plus był naprawdę solidny. Tym razem Sony zeszło więc nieco z tonu, ale nadal jest solidnie. Firma przygotowała dla nas 3 ciekawe pozycje, w tym Foamstars – kolejną produkcję Square Enix, która przypomina nieco Splatoona od Nintendo.

Tak prezentuje się natomiast pełna lista gier w PS Plus Essential na luty 2024:

  1. Rollerdrome
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Steelrising
    • Dostępność: PS5
  3. Foamstars
    • Dostępność: PS4, PS5

Wszystkie powyższe tytuły będziemy mogli odebrać już od 6 lutego do dokładnie 4 marca. Jest więc dużo czasu, aby przypisać je do swoich bibliotek.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.