PS Plus na styczeń 2024 oficjalnie! WYBORNA oferta na sam początek roku

Playstation Plus

Przed momentem informowaliśmy o pierwszej produkcji, która miała się znaleźć w ofercie abonamentu Sony w przyszłym miesiącu. Tymczasem teraz firma podała pełną listę gier w PS Plus na styczeń 2024. Subskrybenci usługi za kilka dni będą mogli odebrać trzy nowe tytuły.

Gry w PS Plus na styczeń 2024 ujawnione

Grudniowa oferta PS Plus była dosyć ciekawa, bo trafił do niej m.in. hit w postaci Powerwash Simulator. Tymczasem ostatni miesiąc roku dobiega już końca, więc przyszła pora na kolejne ogłoszenia produkcji w abonamencie. Nie przedłużając zbędnie, oto gry w PS Plus na styczeń 2024:

  1. Nobody Saves the World
    • Dostępność: PS4, PS5
  2.  A Plague Tale: Requiem
    • Dostępność: PS5
  3. Evil West
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Gry bez konieczności dostępu do internetu

I to by było na tyle. Zaznaczmy, że wszystkie powyższe tytuły będzie można odbierać od 2 stycznia do 5 lutego. Na koniec warto jeszcze tylko zapytać o Wasze zdanie na temat styczniowej oferty – koniecznie podzielcie się nim z nami w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.