PS Plus z kolejną premierową grą w maju? Wyczekiwany tytuł może od razu trafić do usługi

Playstation Plus

Maj będzie obfitował w sporo ciekawych, nowych gier. Jedną z nich jest długo wyczekiwane przez graczy Age of Wonders 4. Co ciekawe, korelacja daty premiery produkcji z dniem publikacji nowych tytułów w PS Plus może sugerować, że tytuł ten będzie od razu dostępny w usłudze Sony.

Age of Wonders 4 trafi do PS Plus w momencie premiery?

Zwiastun Age of Wonders 4

Age of Wonders 4 zadebiutuje już 2 maja 2023 roku. Redakcja Comicbook sprawnie zauważyła, że nakłada się to idealnie na dodanie nowych gier do planu PS Plus Essential, co odbędzie się tego samego dnia.

Być może więc Sony z braku własnych głośnych wydań zdecyduje się na natychmiastowe umieszczenie Age of Wonders 4 w swojej usłudze. Oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo, ale już wcześniej dowiedzieliśmy się, że subskrybenci planów Extra i Premium dostaną w przyszłym miesiącu na premierę inną grę – Humanity.

Zobacz też: Ranking najlepszych kart graficznych

Oczywiście nie oznacza to, że Age of Wonders 4 również od razu pojawi się w PS Plus. Byłoby to jednak całkiem logiczne posunięcie producentów konsol PlayStation.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.