Gry z PS Plus na kwiecień 2023 już dostępne do pobrania. Prawdziwy hit czeka na odebranie

PS Plus

Pod koniec ubiegłego miesiąca Sony ujawniło gry w PS Plus na kwiecień 2023. Oferta spotkała się z dość ciepłym przyjęciem, dlatego wielu graczy z pewnością ucieszy fakt, iż wchodzące w jej skład produkcje można już pobierać. Jak zawsze warto to zrobić za pamięci.

PS Plus na kwiecień 2023 – gry z oferty Essential można już pobierać

Zwiastun Sackboy: Wielka Przygoda

Kwietniowe gry w PS Plus Essential stały się dostępne do pobrania. W skład oferty na ten miesiąc wchodzą trzy produkcje, w tym prawdziwy hit, jakim niewątpliwie jest Sackboy: Wielka Przygoda. Platformówka debiutowała w 2020 roku i zebrała fenomenalne oceny.

Przeczytaj też: Monitor do 1000 zł – najlepsze modele

Gry z kwietniowej oferty PS Plus Essential można dopisać do swojego konta najpóźniej do 1 maja. A Wy jak oceniacie przygotowaną przez Sony ofertę na ten miesiąc? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.