Gry w PS Plus na kwiecień 2023 ujawnione! Gracze będą mogli sprawdzić trzy ciekawe tytuły

Playstation Plus

Sony ogłosiło właśnie gry w PS Plus na kwiecień 2023 roku. Tym razem najtańszy plan usługi nie wzbogaci się o żadne głośne tytuły AAA, ale zdecydowanie warto poświęcić im chwilę uwagi. Niżej wymienione produkcje będą dostępne już od 4 kwietnia.

Gry w PS Plus na kwiecień 2023

W obecnym miesiącu subskrybenci usługi Sony mogą odebrać naprawdę głośne tytuły, więc nic dziwnego, że kwiecień będzie nieco skromniejszy. Nie przedłużając zbędnie, oto pełna lista gier dla planów PS Plus Essential i wyższych na kwiecień 2023:

  1. Meet Your Maker
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Sackboy: A Big Adventure
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Tails of Iron
    • Dostępność: PS4, PS5

Zobacz to: Gry podobne do GTA

W ofercie PS Plus na przyszły miesiąc warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Meet Your Maker. Debiut w usłudze będzie bowiem równocześnie premierą tej gry, więc kto wie – być może czeka nas naprawdę udana produkcja. Dowiemy się tego już 4 kwietnia, gdy wszystkie wymienione wyżej tytuły będą już dostępne dla subskrybentów usługi.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2471 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.