PS Plus Essential na lipiec 2022 ujawniony? Poznaliśmy prawdopodobną ofertę Sony

PS Plus

Od 23 czerwca nowy PS Plus jest już dostępny w Polsce. Z racji tego, iż usługa trafiła do wszystkich z zapowiadanych regionów, Sony może skupić się na innych ogłoszeniach. Jednym z nich będą oczywiście darmowe gry dla posiadaczy nowego PS Plusa – nawet tych z wariantem Essential, który zastępuje starą wersję usługi.

Nowy PS Plus na lipiec 2022 z mocnymi grami?

Crash Bandicoot 4 – trailer

Wiele wskazuje na to, że prawdopodobnie poznaliśmy ofertę PS Plus Essential na lipiec 2022. Przeciek pochodzi po raz kolejny z witryny Dealabs, od użytkownika o pseudonimie Billbil Kun, który w ostatnich miesiącach niejednokrotnie potwierdzał, że ma dobre dojścia. Jeśli i tym razem ma rację, to w lipcu osoby opłacające abonament Sony zagrają za darmo w:

  1. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas (PS5 i PS4)
  2. The Dark Pictures: Man of Medan (PS4)
  3. Arcadegeddon (PS5, PS4)

Oferta wypada bardzo dobrze szczególnie za sprawą platformówki Crash Bandicoot 4 oraz sieciowej strzelanki Arcadegeddon, której premiera na konsolach PlayStation odbędzie się w PS Plusie. The Dark Pictures: Man of Medan od mistrzów interaktywnych horrorów – Supermassive Games – jest już dostępne w PlayStation Plus Extra, więc mamy tutaj do czynienia z nakładaniem się na siebie poszczególnych produkcji. Wcześniej zaobserwować mogliśmy to między PS Plus a PS Now.

Sprawdź także: Jak pobrać Minecraft za darmo?

W tym miejscu warto podkreślić jeszcze jedno: w lipcowym PS Plus (wariancie Extra) pojawi się także Stray, którego premiera zapowiedziana na 19 lipca odbędzie się w abonamencie Sony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z