Gry w PS Plus na lipiec 2024 już dostępne do pobrania! Aż 3 interesujące tytuły czekają na sprawdzenie

PS Plus

Jeszcze pod koniec czerwca Sony oficjalnie zaprezentowało listę gier, które w lipcu 2024 roku trafią do abonamentu PS Plus. Zgodnie ze złożonymi wówczas obietnicami, wszystkie ujawnione wówczas pozycję stały się dostępne do pobrania. Tym razem Japończycy dostarczyli nam całkiem ciekawą i wartą uwagi ofertę.

PS Plus na lipiec 2024 – gry z oferty Essential można już pobierać

Zwiastun Borderlands 3

Biorąc pod uwagę czerwcową ofertę dla PS Plus Essential, to w tym miesiącu Sony dowiozło naprawdę ciekawą ofertę gier, które bez dodatkowych opłat można przypisać do swoich bibliotek. Mowa między innymi o kultowym Borderlands 3, które może i lata swojej największej popularności ma już za sobą, jednak wiele osób jeszcze nie miało okazji sprawdzić jednej z najgłośniejszych pozycji od Gearbox.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowo dostaliśmy także NHL 24 oraz Among Us. Jest więc całkiem różnorodnie i zdecydowana większość abonentów powinna znaleźć coś dla siebie. Oczywiście nie każdy będzie zadowolony, ale na to już nikt wpływu nie ma, prawda?

  1. Pobierz Borderlands 3 z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz NHL 24z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Among Us z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Początek lipca dla wielu posiadaczy PS Plus jest więc naprawdę ciekawy, zwłaszcza że — tak jak wspominaliśmy — ostatnie rozdania niespecjalnie rozpieszczały. A jak Wy oceniacie ofertę na ten miesiąc? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.