Wyciek gier w PS Plus na listopad 2023! Do usługi trafi hit, w który grał każdy z nas

Już niedługo poznamy oficjalnie gry, które trafią do PS Plus w listopadzie. Tymczasem zaufany insider ponownie wyprzedził Sony w ich ujawnieniu. Gracze mogą szykować się na niezwykle popularny w Polsce klasyk.

Wyciekły gry w PS Plus na listopad 2023

Wyciek gier w PS Plus na listopad 2023 został potwierdzony przez billbil-kuna, który zazwyczaj w tej kwestii się nie myli. W tym miesiącu na abonentów usługi będą czekać co najmniej dwie pozycje.

Pierwszą z nich kojarzy prawie każdy, bo to Mafia II: Edycja Ostateczna. Ponadczasowy klasyk w zremasterowanej odsłonie, która niestety nie została odebrana przez fanów tak, jak oryginał z 2010 roku.

Drugą grą ma natomiast być Aliens Fireteam Elite. Kooperacyjna odsłona popularnej franczyzy także nie ma zbyt przychylnych ocen, ale przy tej okazji zdecydowanie warto sprawdzić ją samemu.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Pozostaje nam już więc tylko wyczekiwać oficjalnego potwierdzenia Sony. Te powinno nastąpić już wkrótce.

Aktualizacja – 01.11.2023, 16:54

Sony oficjalnie potwierdziło listę gier w PS Plus na listopad 2023. Przeciek ponownie się potwierdził.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.