Gry w PS Plus na listopad 2023 oficjalnie! Abonament wzmocnią trzy ciekawe pozycje, w tym jeden klasyk

PS Plus

Przed momentem pojawił się przeciek gier w PS Plus na listopad 2023. Teraz Sony potwierdził go już oficjalnie. Usługę wzmocnią kolejne ciekawe tytuły.

Gry w PS Plus na listopad 2023 ujawnione

Na początku przypomnijmy, że abonenci nadal mogą odebrać październikowe gry w PS Plus Essential. To już jednak powoli przeszłość, więc przejdźmy do listopada. Można powiedzieć, że Sony się postarało, chociaż większość z tych tytułów to jednak dosyć średnio oceniane produkcje.

No ale nie przedłużajmy. Oto lista gier w PS Plus na listopad 2023:

  1. Mafia II: Definitive Edition
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Dragon Ball: The Breakers
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Aliens Fireteam Elite
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Najlepsze gry na nudę

Wszystkie powyższe tytuły będą dostępne do pobrania od 7 listopada do 4 grudnia. Cała oferta może nie jest najmocniejszą w historii subskrypcji, ale zdecydowanie da się z niej wybrać coś dla siebie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.