Gry w PS Plus na luty 2023 są już dostępne do pobrania! 4 rewelacyjne tytuły do zgarnięcia

PS Plus

Niecały tydzień temu Sony ujawniło gry w PS Plus na luty 2023. Dziś natomiast możemy je już oficjalnie pobrać. Z całą pewnością warto to zrobić, bo w tym miesiącu przygotowano dla nas naprawdę solidne produkcje.

REKLAMA

Gry z PS Plus Essential na luty 2023 już dostępne

Zwiastun Mafia: The Definitive Edition

Tak jak w przypadku każdego miesiąca subskrybenci planów PS Plus Essential i wyższych mogą zgarnąć darmowe gry. Zazwyczaj są to trzy tytuły, ale w lutym Sony udostępniło nam aż cztery produkcje do pobrania. Warto je sprawdzić, bo lista na ten miesiąc prezentuje się naprawdę solidnie:

 1. Destiny 2: Beyond Light w PlayStation Store
  • Dostępność: PS5, PS4
 2. Evil Dead: The Game w PlayStation Store
  • Dostępność: PS5, PS4
 3. OlliOlli World w PlayStation Store
  • Dostępność: PS5, PS4
 4. Mafia: The Definitive Edition w PlayStation Store
  • Dostępność: PS4, PS5

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Wszystkie powyższe gry pozostaną darmowe w ramach oferty PS Plus Essential na luty do 6 marca 2023 roku. Zdecydujecie się zagrać w którąś z nich? Dajcie nam znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać