PS Plus na luty 2023 ogłoszone oficjalnie! Rewelacyjne gry w ofercie

PS Plus

Kilka dni temu pojawił się przeciek dotyczący PS Plus na luty 2023. Zapowiadał on mocne tytuły i wiemy już, że okazał się prawdziwy. Sony przed chwilą oficjalnie przedstawiło bowiem listę gier dostępnych w tym miesiącu.

Gry w PS Plus na luty 2023

Styczeń się już zakończył, więc czas najwyższy, aby Sony przedstawiło nam listę gier w PS Plus na luty 2023. Jak się okazuje, dzisiejsze ogłoszenie potwierdziło przeciek, który obiegł internet już kilka dni temu. Subskrybenci planów Essential i wyższych dostaną więc w swoje ręce cztery naprawdę solidne tytuły. Ich lista prezentuje się następująco:

 1. Destiny 2: Beyond Light
  • Dostępność: PS5, PS4
 2. Evil Dead: The Game
  • Dostępność: PS5, PS4
 3. OlliOlliWorld
  • Dostępność: PS5, PS4
 4. Mafia: The Definitive Edition
  • Dostępność: PS4, PS5

Zobacz też: Najlepsze gry multiplayer

Jak widać, zestawienie gier w PS Plus na luty jest naprawdę interesujące. Z tego miejsca warto wspomnieć zwłaszcza o Mafia: The Definitive Edition, które zostało ciepło przyjęte przez recenzentów. Sony zapewnia więc swoim subskrybentom kolejny udany miesiąc z ciekawymi tytułami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2253 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.