Mega mocna oferta PS Plus na luty 2023 wyciekła! Sony ma zaoferować m.in. remake kultowego hitu

PS Plus

Styczeń powoli dobiega końca, więc nic dziwnego, że dzisiaj wyciekła oferta PS Plus na luty 2023. Jeżeli przeciek się potwierdzi, a wszystko na to wskazuje, to w przyszłym miesiącu abonenci usług Sony będą mogli liczyć m.in. na ciepło przyjęty remake kultowego hitu. Zapowiada się świetnie!

Gry w PS Plus na luty 2023 – oferta Essential wyciekła

Znany z potwierdzonych przecieków billbil-kun udostępnił na Twitterze listę rzekomo przedstawiającą gry w PS Plus Essential na luty 2023. Według zaufanego leakera, w przyszłym miesiącu Sony ma zaoferować aż cztery produkcje, licząc DLC. Ich lista prezentuje się następująco:

 1. Mafia: Edycja Ostateczna
  • Dostępność: PS4, PS5
 2. Evil Dead: The Game
  • Dostępność: PS4, PS5
 3. OlliOlli World
  • Dostępność: PS4, PS5
 4. Destiny 2: Poza Światłem
  • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Nie da się ukryć, że przeciek prezentuje się niezwykle okazale. Jeżeli okaże się on prawdziwy, to wymienione gry będą dostępne do pobrania w ramach oferty Essential i wyższych już od 7 lutego do 6 marca. Potencjalnie nieciekawa wiadomość jest taka, że informator zaznaczył, iż w niektórych regionach remake Mafii może zostać zastąpiony inną grą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.