Gry w PS Plus na styczeń 2024 już dostępne do pobrania! MOCARNY początek roku w usłudze Sony

PS Plus

Nie tak dawno Sony oficjalnie ogłosiło listę gier w PS Plus Essential na styczeń 2024. Dla większości osób oferta ta prezentowała się całkiem dobrze, głównie ze względu na zapowiedź dodania do usługi jednej głośnej produkcji z 2022 roku. Dzisiaj — zgodnie z zapowiedziami — do abonamentu „Niebieskich” trafiły wszystkie trzy ujawnione wówczas pozycje.

Gry w PS Plus na styczeń 2024 dostępne do pobrania

Gry w PlayStation Plus Essential na styczeń 2024

Początek 2024 roku abonenci PS Plus zaczynają od możliwości odebrania trzech konkretnych pozycji, obok których ciężko przejść obojętnie. Wszystkie trzy gry można już teraz przypisać do swojej biblioteki i warto to zrobić już za pamięci, żeby potem nie przegapić takiej okazji.

  1. Pobierz A Plague Tale Requiem z PlayStation Store
    • Dostępność: PS5
  2. Pobierz Evil West z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Nobody Saves the World z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Gry offline

Z całego tego zestawienia najciekawiej na pewno prezentuje się A Plague Tale Requiem od Asobo Studio. Osoby, którym przygody Amicii i Hugo niespecjalnie odpowiadają mogą sprawdzić Evil West lub Nobody Saves the World. Jest w czym wybierać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PlayStation Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.