Gry w PS Plus na maj 2024 już dostępne do pobrania! MOCARNA oferta Sony czeka na graczy

PS Plus

Jak co miesiąc Sony udostępnia w ramach swojej usługi PS Plus kilka gier, które bez żadnych dodatkowych opłat możemy przypisać do swoich bibliotek. Niespełna tydzień temu japońskie przedsiębiorstwo ujawniło listę tytułów w PS Plus Essential na maj 2024. Spis ten był naprawdę potężny, a dziś wszystkie wymienione wówczas pozycje są dostępne do pobrania.

PS Plus na maj 2024 – gry już dostępne do pobrania

Zwiastun Ghostrunner 2

Sony przygotowało na maj 2024 roku prawdziwe hity, wobec których raczej mało kto będzie w stanie przejść obojętnie. Mowa bowiem o czterech grach — EA Sports FC 24, Ghostrunner 2, Tunic oraz dodatek Destiny 2 Lightfall. Każda z tych pozycji cieszyła się (lub nadal cieszy) naprawdę sporą popularnością, przyciągając do siebie całkiem spore grono graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Miłym gestem jest to, że na liście pojawiła się polska gra od One More Level, która debiutowała w zeszłym roku i jest pozycją wręcz idealną dla tych, którzy w ramach rozrywki oczekują wyzwań. Nie sposób nie opisać też EA Sports FC 24 od Electronic Arts, czyli duchowego spadkobiercy serii FIFA. Ciężko o bardziej popularną grę sportową.

 1. EA Sports FC 24 Standard Edition
  • Dostępność: PS4, PS5
 2. Ghostrunner 2
  • Dostępność: PS5
 3. Tunic
  • Dostępność: PS4, PS5
 4. Destiny 2 Lightfall
  • Dostępność: PS4, PS5

Co tu dużo mówić — jest to naprawdę świetna oferta, która powinna przypaść do gustu sporej części posiadaczy konsol od Sony. Jeśli zaś jesteście ciekawi recenzji EA Sports FC 24 lub Ghostrunnera 2 to możecie znaleźć je kolejno pod tym, lub tym adresem.

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.