Gry w PS Plus na październik 2023 już dostępne do pobrania! Szykujcie się na prawdziwy horror „AAAA”

PS Plus (2)

Niespełna tydzień temu Sony ujawniło listę gier w PS Plus Essential na październik 2023 roku, potwierdzając, że gracze mogą spodziewać się prawdziwego hitu. Jak niemal zawsze, japońskie przedsiębiorstwo dotrzymało słowa i wszystkie wymienione wówczas tytuły są już dostępne do pobrania. Ten miesiąc zapowiada się naprawdę bardzo dobrze!

PS Plus na październik 2023 – gry dostępne do pobrania

The Callisto Protocol — zwiastun premierowy

Podobnie jak miesiąc temu, Sony postanowiło zaoferować graczom jedną niezwykle mocną pozycję, którą uznać można za swoistego headlinera. Mowa oczywiście o The Callisto Protocol od Striking Distance Studios, które zadebiutowało 1 grudnia 2022 roku. Dla graczy, którzy nieprzesadnie lubią tego rodzaju gry czekać będzie Farming Simulator 22, a także Weird West. Nie da się ukryć, to naprawdę mocny miesiąc dla abonamentu PS Plus!

  1. Pobierz The Callisto Protocol z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz Farming Simulator 22 z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Weird West z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Telefon do 500 zł

Nie da się ukryć, że oferta PS Plus na październik 2023 jest naprawdę przednia i znalazły się tutaj wyjątkowo dobrze przyjęte pozycje, które powinny zainteresować sporą część graczy. Gry będzie można odebrać do 7 listopada 2023 roku do godziny 11:00. Mimo wszystko warto to zrobić od razu, aby mieć pewność, że nie ominą nas te pozycje. Zamierzacie sprawdzić któryś z tych tytułów? Może to jednak nie jest „Wasza bajka”? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.