Gry w PS Plus na październik 2023 wyciekły! Do usługi trafi jedna z największych obietnic ostatnich lat

PS Plus

Zbliża się data publikacji oferty w PS Plus na październik 2023. Sony zostało jednak już wyprzedzone przez znanego insidera. I w ten sposób poznaliśmy 2 z 3 tytułów, które w przyszłym miesiącu mają trafić do usługi.

2 z 3 gier w PS Plus na październik 2023 wyciekły

billbil-kun ujawnił właśnie 2 gry, które mają trafić do PS Plus w październiku 2023. Jak pisze znany insider, przyszły miesiąc umożliwi subskrybentom najtańszego planu subskrypcji odebranie łącznie aż 3 pozycji.

Tymczasem dzięki niemu wiemy już, że PS Plus Essential zaoferuje w październiku The Callisto Protocol. Gra była zapowiadana jako tytuł, który wejdzie na wyżyny segmentu AAAA, ale koniec końców z tych obietnic wyszło niewiele.

Tak czy inaczej, teraz będzie można ją sprawdzić w ramach abonamentu. A wraz z nią Symulator Farmy 2022, czyli całkiem przyjemną produkcję o prowadzeniu gospodarstwa rolnego.

Zobacz też: Telefon do 500 zł

Jeżeli chodzi o oficjalne ujawnienie gier w PS Plus na październik 2023, te prawdopodobnie nadejdzie dopiero jutro. Wtedy też zapewne poznamy ostatni tytuł, który dodamy do naszych bibliotek dzięki subskrypcji.

Aktualizacja – 27.09.2023, 17:34

Przeciek został potwierdzony. Sony podało dziś oficjalną listę gier, które trafią do PS Plus w październiku 2023.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.