5 nowych gier trafiło do PS Plus Premium! Szkoda tylko, że zagra w nie tylko garstka

PS Plus

Sony w ramach PlayStation Days of Play postanowiło zapowiedzieć, że na posiadaczy abonamentu PS Plus czekać będzie wiele dodatkowych pozycji. Nie dalej jak wczoraj do PS Plus Extra trafiła kolejna produkcja, która jednak serc zbyt wielu osób nie podbije. Teraz zaś Japończycy udostępnili kolejną porcję gier w wariancie Premium i nawet jeśli są one całkiem ciekawe, tak raczej niewielu w nie zagra.

PS Plus Premium z dodatkowymi grami dla posiadaczy PS VR 2

Zwiastun Ghostbusters Rise of the Ghost Lord

Od dzisiaj w abonamencie PS Plus Premium dostępne jest aż 5 dodatkowych gier, które są reprezentantami całkiem szerokiego spektrum gatunków. Na liście znalazły się bowiem takie pozycje jak Walkabout Mini Golf, Before Your Eyes czy The Walking Dead Saints & Sinners – Chapters 1 & 2. Nawet jeśli nie są one specjalnie popularne, tak nadal pewnie trafiłyby one do pewnej niszy.

Oto pełna lista gier, które trafiły dziś do PS Plus Premium:

  1. Walkabout Mini Golf 
  2. Synth Riders 
  3. Before Your Eyes 
  4. Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord 
  5. The Walking Dead Saints & Sinners – Chapters 1 & 2

Jaki więc jest z nimi problem? Wszystkie one są produkcjami na PS VR2, a więc posiadacze samych konsol PS5 muszą obejść się smakiem. Biorąc też pod uwagę ogólną popularność tego akcesorium od Sony, to i tak gry te raczej nie trafią do szczególnie licznej widowni.

Może więc nie są to wielkie hity, ale za to trafią też do okrojonej grupy odbiorców. Nie ma co jednak specjalnie narzekać, bo w końcu mowa o dodatkowych grach, które traktować trzeba jako dodatkowy prezent. Pełna lista gier, które w ramach „normalnej” aktualizacji biblioteki trafią do PS Plus Premium, powinna pojawić się w ciągu kilku najbliższych dni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: PS Store

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.