PS Plus Premium z dodatkową grą na lipiec. Miła niespodzianka od Sony

PS Plus Premium

Wcześniej informowaliśmy, że oferta PS Plus Extra i Premium została dzisiaj zaktualizowana łącznie o 17 tytułów. Jak się jednak okazało, Sony postanowiło niespodziewanie dorzucić jeszcze jedną grę do pakietu PS Plus Premium. Może i nie jest to najwybitniejsza produkcja pod słońcem, ale niejeden gracz z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

Echoshift niespodzianką w PS Plus Premium na lipiec 2022

Zwiastun Echoshift

Dzisiaj w PS Plus Premium zawitały trzy pozycje z PSP: No Heroes Allowed!, LocoRoco Midnight Carnival oraz niezapowiedziane wcześniej Echoshift. Tak, właśnie ta ostatnia gra jest tytułową niespodzianką od Sony — produkcja ukazała się 2009 roku i mimo że nie zdobyła przesadnego rozgłosu, to oceny zebrała całkiem poprawne.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do PS5

Nie mamy do czynienia z wielkim hitem, ale obecność Echoshift w PS Plus Premium na pewno skłoni niejednego gracza do sprawdzenia tej pozycji. A Wy subskrybujecie którąś wersję nowego abonamentu Sony? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!