Gry w PS Plus Premium i Extra na styczeń 2023 oficjalnie! Life is Strange i dużo więcej

PS Plus Extra Premium

Wcześniej poznaliśmy już styczniową ofertę PS Plus Essential. Teraz natomiast Sony opublikowało pakiety styczniowego katalogu PS Plus Premium oraz Extra. Znajdziemy w nim kilka głośnych tytułów, na przykład Life is Strange.

Gry w PS Plus Premium i Extra – styczeń 2023

Gry w PS Plus Extra i Premium na styczeń 2023

W tym miesiącu mamy do czynienia z naprawdę ciekawymi grami. Warto wyróżnić w tym miejscu szczególnie ciepło przyjęte przez graczy Life is Strange oraz Devil May Cry 5: Special Edition. Pełna lista gier w PS Plus i Premium na styczeń 2023 prezentuje się natomiast następująco:

 1. Back 4 Blood (PS4, PS5)
 2. Dragon Ball FighterZ (PS4, PS5)
 3. Devil May Cry 5: Special Edition (PS5)
 4. Life is Strange: Before the Storm (PS4, PS5)
 5. Life is Strange (PS4, PS5)
 6. Sayonara Wild Hearts (PS4, PS5)
 7. Jett: The Far Shore (PS4, PS5)
 8. Just Cause 4: Reloaded (PS4, PS5)
 9. Just Cause 4 (PS4, PS5)
 10. Omno (PS4, PS5)
 11. Erica (PS4, PS5)
 12. Syphon Filter 3 (PSX) – tylko w PS Plus Premium
 13. Star Wars Demolition (PSX) – tylko w PS Plus Premium
 14. Hot Shots Golf 2 (PSX) – tylko w PS Plus Premium

Przeczytaj też: Kody do The Forest

Wszystkie wymienione wyżej tytuły będą dostępna do pobrania już od 17 stycznia. Oferta jest odrobinę mniejsza niż w przypadku tej grudniowej, ale oferuje za to sporo interesujących gier. Dacie szansę którejś z nich? Napiszcie nam w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.