PS Plus na styczeń 2023 oficjalnie! 3 świetne gry w ofercie, w tym jedna kontrowersyjna

PS Plus

Kilka dni temu wyciekła rzekoma styczniowa oferta PlayStation Plus Essential. Dzisiaj Sony potwierdziło wcześniejsze doniesienia i oficjalnie ujawniło gry w PS Plus na styczeń 2023. W przyszłym miesiącu odbierzemy bezpłatnie 3 naprawdę ciekawe gry, w tym jedną dość kontrowersyjną produkcję.

Gry w PS Plus na styczeń 2023

Grudzień powoli dobiega końca, dlatego najwyższa pora, aby Sony oficjalnie ujawniło gry w PS Plus na styczeń 2023. Nic więc dziwnego, że Japończycy podali dzisiaj, jakie produkcje subskrybenci oferty Essential i wyższych będą mogli odebrać w przyszłym miesiącu. Bez przedłużania, ich lista prezentuje się następująco:

  1. Star Wars Jedi Fallen Order
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Fallout 76
    • Dostępność: PS4
  3. Axiom Verge 2
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4

Nie da się ukryć, że Sony po raz kolejny zafundowało subskrybentom swoich abonamentów naprawdę ciekawą ofertę. Star Wars Jedi Fallen Order to naprawdę mocna produkcja z serii Gwiezdnych Wojen, natomiast Fallout 76 – mimo początkowych kontrowersji – jest już naprawdę grywalnym tytułem. Axiom Verge 2 to z kolei miły bonus dla fanów gier indie i nie tylko.

A Wy jak oceniacie ofertę PS Plus Essential na styczeń 2023? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.