PS Plus Premium i Extra niebawem straci 10 gier! Z oferty znikną naprawdę mocne tytuły

Nowe PlayStation Plus

W przyszłym miesiącu abonenci PS Plus Premium i Extra stracą dostęp do 10 gier. Na liście znajdują się poważne tytuły, takie jak Yakuza czy Borderlands 3. Warto więc zarezerwować sobie trochę czasu, aby zdążyć je ograć.

PS Plus Premium i Extra – gry usuwane w sierpniu 2023

Jak widać na powyższym obrazku, dwa najdroższe plany subskrypcji Sony staną się w sierpniu uboższe o 10 gier. Na pewno większość użytkowników zwróci uwagę na usunięcie The Crew 2 czy GRID. Część będzie jednak najbardziej zawiedziona ze zniknięcia 8-Bit Armies, które koniec końców było bardzo przyjemnym tytułem.

Tak prezentuje się natomiast pełna lista gier, które zostaną usunięte z PS Plus Premium i Extra 15 sierpnia 2023:

  1. Borderlands 3
  2. Nidhogg
  3. DCL – The Game
  4. Yakuza Kiwami
  5. Yakuza Kiwami 2
  6. Yakuza 0
  7. GRID
  8. The Crew 2
  9. 8-Bit Armies
  10. Carmageddon: Max Damage

Zobacz też: Gry podobne do Heroes 3

Kup PlayStation 5

Wszystko dobre co się jednak dobrze kończy. Przypomnijmy więc, że od dziś dostępne są już do pobrania gry z lipcowej oferty PS Plus Premium i Extra, w tym Undertale, The Ascent i Sniper Elite 5.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.