Ciekawa wyścigówka w PS Plus Premium do przetestowania za darmo! Zbudujemy własne pojazdy

PS Plus Premium LEGO 2K Drive

W ramach subskrypcji PS Plus Premium, użytkownicy otrzymują wiele korzyści, w tym możliwość bezpłatnego sprawdzenia wersji próbnych gier przed ich zakupem. Tym razem Sony postanowiło zaoferować produkcję opartą na marce LEGO. Posiadacze konsol PlayStation, którzy są abonentami PS Plus Premium, mają teraz okazję przez ograniczony czas przetestować za darmo wersję próbną ciekawej gry wyścigowej.

Posiadacze PS Plus Premium za darmo sprawdzą wersję próbną LEGO 2K Drive

Zwiastun LEGO 2K Drive

Osoby, które posiadają abonament PS Plus Premium, mają już możliwość przetestowania LEGO 2K Drive, czyli gry wyścigowej opartej na najbardziej popularnej marce klocków z Danii. W ramach subskrypcji została udostępniona wersja próbna produkcji, a gracze mogą przez 2 godziny sprawdzić, co tytuł ma do zaoferowania. Produkcja cechuje się między innymi otwartym światem, a także możliwością skonstruowania własnych pojazdów z klocków LEGO.

LEGO 2K Drive to tytuł opracowany przez Visual Concepts, który swoją premierę miał 16 maja 2023 roku. Gra jest dostępna na PC, ale także na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Produkcja w zależności od platformy zbierała oceny na poziomie 61-74%.

Zobacz też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup PlayStation 5

Dla posiadaczy najdroższego abonamentu Sony jest to świetna okazja, aby wypróbować LEGO 2K Drive przed ewentualnym zakupem. Na koniec przypominamy, że w ramach PS Plus Premium, w wersję próbną LEGO 2K Drive będzie można zagrać przez 2 godziny.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.